Wyniki meczów Pucharu Polski:

We wtorek czyli 13.04.2021r. oraz 14.04.2021r.Środa zostały rozegrane mecze pucharowe Pucharu Polski w okręg Wrocławski zostanie rozegrany mecz 1/2 finału i bez niespodzianki piłkarze Ślęzy Wrocław awansowali do Finału Pucharu Polski okręgu Wrocławskiego gdzie zmierzą się z kolejnym 3 ligowcem Piastem Żmigród . Natomiast w podokręgu Zabrze został rozegrany mecz finałowy wygrali zawodnicy rezerw Górnika Zabrze ale dopiero po rzutach karnych. W okręgu Lubuskim został rozegrany mecz 1/8 finału gdzie po dogrywce awansowała dalej Lechia Zielona Góra. W podokręgu Wałbrzych też miał być rozegrany mecz finałowy pomiędzy Bielawianka Bielawa - Polonia Stal Świdnica ale został przełożony kolejny raz na 28.04.2021r.Środra godz.17:00 i miejmy nadzieję że w końcu uda się rozegrać ten mecz. Również mecz finałowy Pucharu Polski podokręg Bielsko-Biała Spójnia Landek - Rekord Bielsko-Biała został przełożony po raz kolejny na 28.04.2021r.Środra godz.17:00 Wszystkie mecze z udziałem naszych 3 ligowców przestawiamy wyniki:

Finał Pucharu Polski podokręg Zabrze:

13.03.2021r.Wtorek godz.17:00

VS

Gwarek Ornontowice - Górnik II Zabrze 1:1! Rzuty karne 2:4!

Gole: Gonzalo Lopez Ramirez 42, - Thomas Pranica 87,

Żółte kartki: Sewerin, - Bartosz Baranowicz,

Czerwona kartka: - 84min.Kamil  Surowiec (Górnik II Zabrze, brutalny faul na przeciwniku),

Stadion Gwarka Ornontowice :ul. Zwycięstwa 7b, 43-178 Ornontowice

Sędzia Główny -Leszek Lewandowski (Gliwice, Śląski ZPN),

Asystenci: Bartosz Słysz (Gliwice), Przemysław Burliga (Knurów, Obaj Śląski ZPN),

1/2 Finału Pucharu Polski Okręg Wrocławski:

14.04.2021r. Środa godz.17:00

VS

Foto Higiena - Gać - Ślęza Wrocław 1:2!

Gole: Mateusz Olikiewicz 55, - Piotr Stępień 52, Robert Pisarczuk (rzut karny) 86,

Stadion w Gaci: ul. Gać 10, Oława,

Sędzia Główny - Paweł Kucharczyk (Trzebnica, Dolnośląski ZPN),

Asystenci: Damian Nowak (Wrocław), Jakub Dmuch (Wrocław, Obaj Dolnośląski ZPN),

1/8 Finału Pucharu Polski okręg Lubuski

14.04.2021r.Środra godz.17:00

VS

Piast Karin (Gorzów) - Lechia Gran - Bud Zielona Góra 3:3! po dogrywce 3:5!

Gole: - Bartosz Konieczny (trzy gole), Przemysław Mycan , gol samobójczy (Piast Karin Gorzów),

Stadion Piłkarski: ul. Łagodzińska 2, 66-400 Gorzów Wielkopolski,

Sędzia Główny - Dawid Kuraszkiewicz (Gorzów Wielkopolski, Lubuski ZPN),

Asystenci: Karol Błażuk J. Szandała (Obaj Lubuski ZPN)