Co dalej z rozgrywkami 3 liga grupa 3 Sezon 2020/21r.? Ostateczna odpowiedź w piątek:
Przedstawiamy wpis z regulaminu rozgrywek 3 liga grupa 3 w sezonie 2020/21r. Głównym organem rozgrywek jest Opolski Związek Piłki Nożnej:
3.W sytuacji braku możliwości dokończenia rozgrywek ze względu na siły wyższe, np.ogłoszenia stanu epidemii na ternie kraju itp. po rozegraniu 50% lub więcej ilości spotkań całego sezonu jako tabelę końcową przyjmuje się tabelę po ostatniej rozegranej kolejce, przy założeniu iż wszystkie mecze zaległe tej i poprzednich kolejek które nie odbyły się w terminach wcześniejszych, uznaje się za nierozgrane bez przyznawania punktów.
4. W sytuacji braku możliwości dokończenia rozgrywek ze względu na siły wyższe, np. ogłoszenie stanu epidemii na terenie kraju itp. po rozegraniu mniej niż 50% spotkań całego sezonu, wyniki wszystkich rozegranych dotychczas spotkań zostają anulowane, a kolejność drużyn w tabeli końcowej nie będzie ustalana. W przypadku braku możliwości dokończenia rozgrywek w sytuacji o której mowa powyżej, klubom uczestniczącym w rozgrywkach nie będzie przysługiwała możliwość wnoszenia jakichkolwiek roszczeń wobec organu prowaconego rozgrywki z tytułu poniesionych kosztów związanych z udziałem anulowanych rozgrywek.
bo każdy chce przeżywać emocje i kibicować swojej ukochanej drużyny Krążą też plotki ze sezon w niższych ligach od 3 ligi w dół ma zostać zakończony 02.11.2020r. Albo do kończymy sezon do 19 kolejek i wtedy koniec rozgrywek nastąpi Decyzja o nowym zamknięciu kraju ze względu na duże przyrosty zakażeń koronawirusem w Polsce ma zostać podjęta w środę wieczorem lub w czwartek rano, a ogłoszona w piątek 30.10.2020r. Oczywiście zawieszenie rozgrywek (jeśli nastąpi) potrwa pewnie do wiosny, ale wtedy o dodatkowe terminy będzie bardzo trudno. Możemy mieć niezły maraton w szybkim tempie, bo ligi są większe po decyzji z poprzedniego sezonu, że były awanse, ale nie było spadków.
Zobaczymy jak będzie pozostaje tylko czekać...